دکتر مهدی کریمی تفرشی سفیر غذای سالم کانون هموفیلی ایران و خیری ماندگار برای هموفیلی ها

کتاب مدیر موفق کیست؟
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
گفتگوی رئیس هیئت مدیره صنایع غذایی گلها با ایلنا
۲۵ شهریور ۱۳۹۵

به گزارش مدیر عامل کانون هموفیلی ایران سفیر غذای سالم کانون در اقدامی خیرخواهانه و مسئولانه بزرگترین نگرانی مدیران اداره کننده کانون را در رابطه با ضرورت تعویض سرور مرکزی این مجموعه را که اطلاعات ارزشمندی در رابطه با بیماران ذخیره دارد مرتفع نمودند . خریداری یک سرور جدید و پیشرفته که ارزشی حدود ۵۰میلیون تومان دارد برای این مرکز، توسط رئیس هیات مدیره صنایع غذایی گلها آقای دکتر مهدی کریمی تفرشی به این نگرانی بزرگ در رابطه با صدمه احتمالی به سیستم بانک اطلاعاتی این مرکز درمانی پایان داد. این اقدام خیرخواهانه شرکت گلها انعکاسی از وفاداری این شرکت به اصل مهم مسئولیت اجتماعی شرکت ها است. دکتر مهدی کریمی تفرشی که در سال ۱۳۹۵ به عنوان مرد سال صنعت غذایی کشورمنتخب شده اند، موفق شده اند در صنایع غذایی کشور پرچم نوع دوستی و حمایت و مهمتر از ان احساس مسئولیت در برابر مشکلات مردم را برافراشته نگه دارند. بی تردید رویکرد اجتماعی و مشارکت جوی ایشات می تواند الگوی شایسته ای برای دیگر همکاران در مسیر توسعه کشور باشد. احمد قویدل مدیر عامل کانون هموفیلی ایران در این باره گفت : در نمایشگاه ضنایع غذایی که چند پیش برگزار گردید به دیدار ایشان رفتم.

خودشان اظهار داشتند از انروز که به من گزارش دادید سرور درمانگاه جامع هموفیلی مشکل دارد و مخاطره از دست رفتن اطلاعات ارزشمند بیماران وجود دارد به این موضوع فکر کرده ام و این خبر خوب را به شما می دهم که این مشکل را ما رفع می کنیم. این خبر خوب را نزدیک یکماه داشتیم. دیروز به ما اعلام کردند که سرور و تجهیزات مربوطه تحویل مرکز می شود.

وی ضمن تقدیر از این اقدام ارزشمند و به موقع نیکوکار فرهیخته جناب آقای دکتر مهدی کریمی تفرشی در ادامه گفت: این کار ارزشمند و زیر بنایی در پنجاهمین سالگرد تاسیس کانون هموفیلی ایران محقق گردید .ما افتخار می نماییم فعالین اقتصادی کشورمان به جمع نیکوکاران کانون هموفیلی ایران بپیوندید. وی افزودحضور خیرخواهانه فعالین اقتصادی که در تولیدات خود به کیفیت محصول، اخذ گواهینامه های بین المللی و رضایت مشتریان می اندیشند و برای آن هزینه می کنند چندین برابر موجب مباهات و افتخار جامعه خیرین کشور و از جمله کانون است .کانون هموفیلی ایران با اهدا تندیس یادمان نیم قرن فعالیت انجمن به رئیس هیات مدیره صنایع غذایی گلها در جمع کارکنان مرکز درمان جامع هموفیلی ایران این این خیر ماندگار را در تاریخ کانون هموفیلی ایران به ثبت خواهد رساند.

دیدگاه ها بسته شده است