سفیر حسن نیت بحران قرن جهان

۲۶/۰۷/۱۴۰۰ ۱۱:۱۴

هیأت داوران ۵ گانه پروژه سفیر حسن نیت بحران قرن جهان، مرکب از سازمان ملل متحد، سازمان تجارت جهانی، سازمان همکاری اقتصادی اکو، نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر و نیز کمپین ایران همدل، دکتر مهدی کریمی تفرشی را از میان کاندیدهای دیگر این سمت، انتخاب و معرفی کرده است.

گفتنی است بیستم خردادماه، با پوشش رسانه ای گسترده، در مراسمی با حضور مقامات سازمان های بین المللی و نیز میهمانانی از ستاد ملی مقابله با کرونا، پاسداشت جاودان ایشان در شبکه بین المللی موزه های صلح، دارای مقام مشورتی شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد، نصب و تاسیس می شود.

نکته مهم اینکه در هر یک از چهل شعبه این مرکز بین المللی و در کشورهای مختلف، نمونه ای از این قاب برای بزرگداشت نام این نیکوکار، قرار گرفته و نگهداری خواهد شد.

مهدی کریمی تفرشی عضو مجموعه جهش تولید گام دوم انقلاب اسلامی است که مفتخر به کسب عنوان سفیر حسن نیت بحران قرن جهان شده است.

 

لایسنس دکترین دفترکل گام دوم اواخر اردیبهشت ماه با حضور نمایندگان ذیربط سازمان ملل متحد در تهران برگزار شد و در این جلسه ضمن بررسی چگونگی انتخاب سفیر بحران قرن، بر اختصاص کل درآمد این بخش برای کاهش خطرات ناشی از ویروس کرونا در سطح جهانی و همکاری کشورهای جهان برای تدوین برنامه ای مدون برای همکاری در بحران های اینچنینی، تاکید شد.

آخرین دیدگاه ها

هنوز نظری درج نشده است. شما اولین نفر باشید.

ثبت دیدگاه شما

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *